Objevte Jedinečnost Značky Whoop.de.doo!

Whoop.de.doo: I erotická pomůcka může být designovým skvostem

I ve třetím tisíciletí jsou erotické pomůcky stále vnímány jako tabu; záležitost, o které se nahlas nemluví a která by měla být bezpečně uložená mimo pohledy okolí – na dně skříně či za zdmi sex shopu. Anna Marešová se rozhodla tuto skutečnost změnit a udělat z erotické pomůcky designérský kousek, takřka módní doplněk. Seznamte se se značkou Whoop.de.doo, která změní váš pohled (nejen) na Venušiny kuličky.

Nápad, který započal revoluci

O Anně Marešové jste možná již slyšeli. Jde o designérku, která svou diplomovou prací rozvířila vody konvenčního přístupu k designu. Navrhla totiž elegantní, vkusné a něžné erotické pomůcky a tento nápad jí v roce 2011 získal Národní cenu za studentský design. O dva roky později se Anně povedlo nápad i zrealizovat a uvedla tak na trh unikátní Venušiny kuličky. Ty nejsou jen erotickou hračkou, ale také praktickou zdravotní pomůckou.

Výsledky designérské práce Anny Marešové dnes najdete pod značkou Whoop.de.doo, kterou si zamilovaly tisíce žen. V jejím sortimentu dnes najdete nejen tři typy Venušiných kuliček, ale také novinku: elegantní vibrátor. Za úspěch značka nevděčí jen mimořádné kvalitě produktů, ale také svému přístupu – zaměřuje se na otevřenou komunikaci v oblasti ženské sexuality.

Značka, kterou ženy milují

Co stojí za mimořádnou popularitou „první vlaštovky“, tedy Venušiných kuliček? Jde zejména o propojení potěšení se zdravím i krásou. Designérce se podařilo v luxusním „obalu“ spojit požitek i posilování pánevního dna. Tento typ cvičení ženám pomáhá nejen se sexuálními zážitky, ale také s tvarováním bříška či držením těla.

Whoop.de.doo se postupně vyvíjí, jedno se ale od jejího počátku nezměnilo: důraz na funkci, jednoduchou a čistou formu a samozřejmě také hygienu. Anna Marešová osobně vybírá používané materiály a dohlíží na výrobu, která probíhá v českých firmách.  Pro výrobu vibrátorů i Venušiných kuliček pak vybírá vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, jako je například lékařský silikon.

Finální podobu pomůcek konzultuje s odborníky, jako jsou gynekologové či sexuologové. Snad i proto její produkty bodují na českých i mezinárodních soutěžích, jako jsou Red Dot Award či Erotický veletrh.

Podlehněte i vy mimořádnému spojení intimity s designem

Anna má s plány do budoucna jasno – chce dále dopřávat českým ženám luxus a kvalitu. V průběhu roku tedy plánuje do sortimentu přidat i vibrační vajíčka ve dvou různých tvarech. Prostřednictvím své značky také předává ženám cenné poselství ohledně přístupu k erotickým pomůckám. Ví, že se v oblasti sexuality není za co stydět, ale také že je nutné přes veškerou otevřenost zachovat v tomto ohledu vkus a intimitu.

Zaujal vás Annin nápad? Chcete se o Venušiných kuličkách nebo Whoop.de.doo dozvědět více? Pak rozhodně zavítejte na stránky firmy, kde vás čeká množství fotek i zajímavých podrobností!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *