5 Tipů, Díky Kterým Si Užijete Lepší Sex

Užijte si lepší sex – 5 osvědčených tipů, které pozvednou váš intimní život

Rádi byste trochu oživili dlouhodobý vztah? Nebo jste jednoduše zvědaví, zda mohou být vaše intimní chvilky ještě o něco lepší? Nezáleží na tom, zda to mezi vámi trošku uvadá, nebo zda se váš vztah i sexuální život těší naprosto pevnému zdraví. Máme pro vás hned 5 osvědčených rad, které vám pomohou užít si každé milování na maximum.

1. Milování není závod

Přijde vám zvláštní, umístit takto zjevnou věc na první místo? A kdy naposledy jste své intimní chvilky prožili doopravdy intimně a tak, že jste cítili nejen fyzickou blízkost svého partnera?

Nejde o soutěž, jak rychle se vám podaří upokojit tělesné potřeby a odvalit se na svou stranu postele. Uvidíte, že si milostné chvíle užijete nejvíce, pokud (možná paradoxně) trochu zvolníte. Nikam nespěchejte, uvolněte se. Zaměřte se na to, co se vám oběma líbí, pečlivě prozkoumejte tělo partnera či partnerky. Možná zjistíte, že takový sex jste ještě nezažili…

2. Nepotřebuje váš sex osvěžit?

Pokud to při vašich intimních chvilkách drhne, nemůžete se divit, že jižní fronta je spíše v klidu než v pozoru. Nedostatečné zvlhčení sliznice není nijak neobvyklým problémem a naštěstí pro vás má snadné řešení. Stačí připravit si do ložnice balení kvalitního lubrikačního gelu – a problém zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Gel vám ale může pomoci, i pokud problémy podobného rázu vůbec nemáte. Zkuste jej využít k dráždění erotogenních zón či pro ozvláštnění předehry.

3. Nažhavte se před akcí

Třetí tip zdaleka nezahrnuje jen pořízení erotických pomůcek – svůj sexuální život můžete doslova okořenit, a to i během přípravy večeře. Skořice, zázvor, kardamom či ženšen rozhodně nejsou nazývány „bylinkami sexu“ nadarmo. Povečeřte některou ze specialit orientální kuchyně a ještě před samotným milováním si vzájemně dopřejte žhavou masáž.

4. Rozhýbejte i jiné části svého těla

Pohyb má moc takřka magickou – vyplavují se při něm endorfiny, tzv. hormony štěstí. Ty jsou odpovědné nejen za dobrou náladu, ale také vám dodají pořádné množství energie. Budete se cítit atraktivněji a v postelových disciplínách pak podáte neuvěřitelné výkony. Proto si, až se příště vrátíte ze cvičení či večerního běhu, dopřejte s partnerem společnou sprchu a dál už nechte působit magickou moc vyplavených hormonů.

5. Změňte příchuť!

Používáte klasickou pánskou ochranu? Obyčejné kondomy mohou po nějaké době pořádně omrzet – nastal proto čas sáhnout po opravdové specialitce. Prezervativy se speciálními úpravami, jako je hřejivý, či chladící gel, vám zprostředkují pocity, jaké jste ještě nezažili. Speciální kondomy s důmyslnými proužky se zase postarají o perfektní dráždění partnerky. Oživte intimní chvilky pomocí netradičních prezervativů a dejte sbohem nudě ve své ložnici!

Plánujete svůj vztah (a zejména jeho intimní část) dle našich rad pořádně oživit? Pak se nezapomeňte zásobit nejen dostatečnou ochranou, ale též lubrikačním gelem či vhodnými doplňky stravy. Vše, co potřebujete pro bezpečný sex, najdete na SafeLove.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *