Surf

TOP 10 nejšílenějších míst, kde se lidé věnují sexu

  1. sex v přírodě – milování v přírodě má svá úskalí hlavně v podobě otravného hmyzu, zvědavých houbařů a náhodných kolemjdoucích
  2. sex ve strašidelném domě – pro horrorové typy ideální místo, pokud se u vás strašidelný dům nevyskytuje, může posloužit potemnělý hřbitov. Pozor na ochránce pořádku!
  3. sex na nejrůznějších atrakcích – ruské kolo není špatné, řetízkový kolotoč je pro fajnšmejkry
  4. sex ve zkušební kabince – vzrušuje vás představa, že vás vyruší krásná ukrajinská brigádnice a přidá se? Zapomeňte a vraťte se na zem.
  5. sex v taxíku – osobně si neumíme představit, ale proti gustu žádný dišputát
  6. sex ve skleníku – plusem je značný úbytek na váze (záleží na teplotě a vlhkosti interiéru + intenzitě), mínusem pak lehce infarktové stavy těsně „po“. Skvělou variantou může posloužit finská sauna.
  7. sex na vodě – loď, surf, cokoliv co plave. Pozor na mořskou sůl, fakt to pálí:-)
  8. sex na dětském hřišti – trošku perverzní, ale proč ne? Doporučujeme buď pozdě večer, v noci či maximálně brzy ráno. Jinak byste budili veřejné pohoršení.
  9. sex v autě – může být fakt cool, záleží na velikosti (auta) a čistotě. Myčka je zajímavá hlavně z časové deprivace, zastávka u lesa poslouží jako skvělý relax po akci. Pokud to na vás přijde na parkovisšti před obchodním centrem, můžou se hodit protisluneční fólie na skla.
  10. sex na maškarním plese – masky na obličeji, tajemno. To dělá společný sex tím pravým.

Ať tam či tam, hlavně že je zábava. Nezapomeňte na kondomy ze safelove.cz. Kdyby pánové potřebovali pomoc, doporučujeme přírodní doplněk stravy na problémy s erekcí Ultrex One.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Cool sexy místa pro vaše milování.
Author Rating
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *