Objevte Sílu Parfémů S Feromony – SafeLove.cz

Parfémy s feromony: Objevte kouzlo koncentrované přitažlivosti!

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké tajné zbraně a triky využívají lidé, kteří mají ohromný úspěch (nejen) v milostném životě? Odpovědí mohou být feromony, látky, které vnímáme pomocí zvláštního orgánu poblíž nosní přepážky. Objevte s námi tajuplnou sílu těchto hormonů.

Co jsou feromony a kde se bere jejich moc?

Feromony pochází z přírody a možná jste o nich již slyšeli v hodinách biologie a chemie – jde totiž o látky na hormonální bázi, které přirozeně vylučujeme a také na ně dokážeme reagovat. Nevnímáme je běžnými čichovými buňkami, ale zvláštním orgánem, který po jejich zaznamenání odesílá podnět do mozku. Mozek poté reaguje stimulací příslušných center, zvyšuje třeba sexuální touhu a mění vnímání přitažlivosti jiných lidí.

Moci feromonů využívají zvířata pro přežití, tvoří je ale i lidské tělo. Muži své „hormony přitažlivosti“ vylučují spolu s potem, u žen je nejčastěji najdete na zátylku a také se skrývají za zvýšením přitažlivosti žen v době ovulace. U každého člověka má ale produkce hormonů jinou intenzitu. Někdo je tedy obdařen přímo feromonovou bombou každý den, zatímco pižmo jiných je zkrátka nevýrazné.

Pokud máte pocit, že se vaše feromony někde zapomněly, moderní doba nabízí rozhřešení ve formě feromonových parfémů. Ty spoléhají právě na kouzlo těchto hormonů. Syntetické feromony jsou totiž několikrát silnější než ty přirozené, a v parfémech je naleznete ve vysokých koncentracích. Už setina mililitru na vaší kůži z vás tak udělá boha či bohyni přitažlivosti.

Co dokáží feromony s mužskou image?

S pořádnou dávkou hormonů budete působit mužněji a přitažlivěji. Něžné pohlaví bude intenzivněji vnímat vaši vůni i sexuální přitažlivost, vaše pižmo se promění ve vaši přednost. Stanete se lapačem krásných dam – ať už vyrazíte na diskotéku, do divadla či na rande.

Jak ženské feromony působí na pány?

Feromony z každé ženy udělají divokou šelmu oplývající neodolatelným šarmem. Podobně jako v období ovulace budete působit žensky, smyslně a také plodně – což je signál, na který jsou muži geneticky naprogramovaní a často na něj odpovídají. Stanete se centrem obdivu v pracovním i osobním životě.

Jak vám hormony atraktivity mohou pomoci v práci či škole?

Feromony dokáží každému, nezávisle na pohlaví, věku či rodinném stavu, zvýšit sebevědomí. Přitažlivost nefunguje pouze na opačné pohlaví – pravděpodobně budete snadněji navazovat kontakty a působit důvěryhodněji. Není výjimkou, že se lidem s vysokou produkcí feromonů dostává množství komplimentů a obdivu, což později vede i k přirozenému zvýšení sebedůvěry. Pokud prodáváte nějaké zboží, může vám feromonová přitažlivost i několikanásobně zvýšit tržby.

Pomozte si ke kouzelné přitažlivosti i vy…

Možná patříte mezi šťastlivce, kteří podobné pocity, jež jsme popsali výše, vyvolávají v lidech zcela přirozeně. Pokud ne, nemusíte zoufat. Parfémy s vysokým obsahem feromonů odvedou svou práci ještě lépe, než to dokáže příroda. Na rozdíl od přírodních hormonů se ty syntetické sice nedokážou samy tvořit, jejich vůně ale účinkuje několik hodin.

Užijte si i vy image šelmy či sexuálního boha a komplimentů ze všech stran. S našimi novými parfémy s obsahem feromonů to půjde snadno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *