Bojujete S Problémy S Erekcí? Poradíme Vám – SafeLove.cz

Čtyři kroky pro lepší erekci

Trápí vás erekce? Nemáte problém v komunikaci s opačným pohlavím, životem proplouváte se šarmem a charismatem Dona Juana, ale jak dojde na intimnější záležitosti, vítězí přitažlivost zemská nad tou ženskou? Něco takového samozřejmě zamrzí i toho nejsebevědomějšího muže. Ale nebojte – pokud dáte na naše praktické rady, brzy nebude po problému ani památky a vy si budete moci sex užít naplno.

Problémy s erekcí mohou mít mnoho různých příčin. Mohou být psychosomatického rázu, poukazovat na problém s průtokem krve, životním stylem či na pouhé drobnosti jako nedostatek spánku a únava. Jak je řešit? Máme pro vás čtyři nápady.

1. Odlehčete jídelníček

Jak už tomu v životě bývá, věci spolu navzájem souvisí a ani u tohoto intimního problému tomu není jinak. Zkuste se zamyslet nad tím, co jíte. Nachází se ve vašem jídelníčku dostatek ovoce, nebo je to spíš řetězec LDL cholesterolu, cukru a fast foodů? Vy se po těžkém jídle také pravděpodobně neradi zvedáte, tak není divu, že jiné části vašeho těla to mají stejně.

Zkuste odlehčit svůj jídelníček a zařadit do něj listový špenát a červenou řepu – nejlépe odšťavněnou. Do sladkých jídel přidávejte ořechy a zrnka granátového jablka, slaná si zase pěkně očesnekujte. S mírou si dopřávejte i „raw“, tedy nepražené kakao a aromatické koření, které mají kromě výborné chuti i nutričních hodnot též afrodiziakální účinky.

2. Vyzkoušejte cvičení

Ať už propadnete běhu, posilování či meditačnímu cvičení, rozhodně pocítíte účinky. Pohyb rozproudí krev a vyplaví endorfiny, budete se tedy cítit živěji, mužněji a celkově lépe. Správnou technikou navíc posílíte důležité svaly nebo odstraníte problémy se zády, které vašim výkonům nepřidávají dobré skóre. Zvyknete si na pohyb, budete mít více energie a dost možná i shodíte nějaké to kilo. Nadváha neprospívá ani vaší erekci, ani vašemu sebevědomí.

3. Zvažte konzultaci s lékařem

Problém sice může být schovaný v životosprávě nebo psychice, ale potíže s erekcí mohou být též prvním signálem pro nemoc či poruchu, například tlaku či průtoku krve. Pokud přetrvávají již delší dobu, nepodceňujte situaci a raději ji proberte s odborníkem. Věřte, že není nic, za co byste se v tomto případě měli stydět – dobrý lékař takových příběhů denně slyší hned několik. Profesionál vás může nasměrovat nebo tento problém i zcela vyřešit.

4. Pomozte své erekci

Všechny naše rady jsou spíše dlouhodobého rázu, ale vy potřebujete zářit už dnes nebo za několik dnů? Aby se z vás stal muž pevný jako skála, vyzkoušejte takový malý zázrak – Zerex. Jde o přírodní doplněk stravy, který zvýší libido a také prodlouží výdrž. Ve svém složení přitom neobsahuje žádné složité chemické sloučeniny, pouze prospěšné aminokyseliny v kombinaci s bylinkami, na jejichž afrodiziakální účinky spoléhaly už prastaré civilizace. Výjimečný přípravek vyřeší nejen impotenci, ale pomůže i na problémy s prostatou.

Malý zázrak nestačí, protože chcete dlouhodobě podávat výkony hodné boha? Pak nakoukněte do kategorie Podpora erekce, kde pro vás máme hned několik typů božské many v tabletkách. Ta vám pomůže nabudit organismus nejen při intimnostech…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *