Úbytek Testosteronu

4 skvělé tipy, jak zaručeně poznat úbytek testosteronu

Proč někteří muži mají spoustu svalů, hluboký hlas, bohatý plnovous a jiní muži ne? Může za to mužský pohlavní hormon testosteron. Tento hormon se tvoří ve varletech a má zásadní vliv na mužský pohlavní život. Jeho tvorba s přibývajícím věkem klesá a s ním i chuť na sex. Připravili jsme pro Vás 5 tipů, jak poznat nedostatek testosteronu:

1. Máte poslední dobou málo energie?

Nechuť k práci, sportu, ztráta svalové hmoty a sklony k obezitě mohou znamenat úbytek testosteronu. Tyto příznaky řadíme k nesexuálním příznakům nižší hladiny testosteronu. Dle urologa Dr. Cohena MD, MPH se tento problém týká drtivé většiny mužů nad 45 let, někteří dokonce hovoří o „mužském přechodu“.

2. Vypadávání vlasů

Testosteron má mimo jiné i vliv na životnost a růst ochlupení a vlasů. Jejich řídnutí či vypadávání tak nutně nemusí souviset jen s přibývajícím věkem.

3. Máte menší chuť na sex než obvykle?

A s vyšším věkem se pozvolna snižuje i chuť na sex. Problémem však je, když k tomuto dojde náhle. To je totiž jasným signálem, že tělo produkuje málo testosteronu a dochází ke snížení libida, tedy chutě na sex.

4. Hladina testosteronu a problém s erekcí?

Máte problém dosáhnout silné erekce? Nepříjemná erektilní dysfunkce však není zapříčiněná jen nedostatkem testosteronu. Jak zjistit, jestli máte či nemáte problém s erekcí? Udělejte si jednoduše krátký test.

Nezoufejte, každý problém má své řešení. Jedním z nich je i osvědčený produkt našeho eshopu safelove.cz doplněk stravy Ultrex One. Čistě přírodní složení vrátí vaší mužnost do správných kolejí.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Krátký test z článku potvrdil mé pochybnosti...
Author Rating
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *